Samorządowa Instytucja Kultury
Miasta Koło

Jesteś tutaj:

Fundusze przeznaczane są na wystawy

Muzeum Technik Ceramicznych w Kole uprzejmie informuje, że doniesienia prasowe o rzekomym wykorzystaniu na inne cele środków przeznaczonych na organizację wystaw nie odpowiadają rzeczywistości. Wszystkie środki otrzymywane przez Muzeum z budżetu miasta Koła, jak również przekazywane przez sponsorów i ofiarodawców są przeznaczane zgodnie ze wskazanymi celami.

Więcej…

Zwiedzanie stałej wystawy kolskiej ceramiki

Z uwagi na duże zainteresowanie zwiedzaniem stałej wystawy Muzeum Technik Ceramicznych "Fajans kolski - formy, dekoracje, techniki zdobnicze" im. Czesława Freudenreicha uprzejmie informujemy, że jest to możliwe od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16. Natomiast w soboty w godz. od 10 do 14 po uprzednim zgłoszeniu zamiaru zwiedzania pod numerem tel. 63 27 21 559. Jest to spowodowane koniecznością wcześniejszego otwarcia przez pracowników urzędu miejskiego budynku kolskiego ratusza, w którym mieści się wystawa. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Święto Niepodległości

W dniu Święta Niepodległości grafika Katarzyny Bakuły, która powstała w ramach akcji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku wysyłania kartek pocztowych i e-kartek z życzeniami z okazji tego święta narodowego.

Więcej…

Młodzież na Dekalogu

Dzięki przedłużeniu trwania w Muzeum Technik Ceramicznych wystawy "Świat według Kieślowskiego. Dekalog" kolejne grupy młodzieży miały możliwość jej zwiedzenia. Ostatnio nasze muzeum odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych pod opieką Pani Moniki Dudek. Wystawa będzie czynna do końca listopada. Zapraszamy.

Dekalog dłużej w muzeum

Ze względu na duże zainteresowanie wystawą "Świat według Kieślowskiego. Dekalog" możliwość jej zwiedzania w Muzeum Technik Ceramicznych w Kole została przedłużona do końca listopada. Muzeum jest czynne dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 oraz w soboty w godzinach od 10 do 14. Zapraszamy.

Copyright © Muzeum Technik Ceramicznych w Kole 2017

Template by Joomla Themes & Copywriter.