Nabór dzieci do Kółka Muzealnego (nabór zakończony)

Muzeum Technik Ceramicznych w Kole ogłasza nabór dzieci klas I-VI szkół podstawowych do Kółka Muzealnego działającego przy naszej instytucji.

Zajęcia odbywać sie będą conajmniej raz na dwa tygodnie. W programie zajęć będzie przybliżenie dzieciom pojęć związanych z kulturą, muzealnictwem i historią sztuki poprzez zabawę i atrakcyjne wycieczki. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Kółko prowadzą pracownicy muzeum.

Zapisów można dokonywać do dnia 1 października br. pisemnie: 62-600 Koło, ul. M. Kajki 44, pocztą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefonicznie: (63) 27-21-559 lub osobiście podając imię i nazwisko dziecka oraz rodziców, PESEL dziecka, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów. Ilość miejsc ograniczona (12 dzieci). Decyduje kolejność zgłoszeń.