Nabór na półkolonie letnie "Lato z historią" (nabór zakończony)

Dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło zapraszamy do udziału w letnich półkoloniach organizowanych przez muzeum. W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie klas II-VI szkół podstawowych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Program:

• 5 lipca - godz. 8:30 - 13:00 – Zajęcia terenowe i w muzeum "Zabawa z archeologią"
  • 6 lipca - godz. 9:00 - 16:00 - Wycieczka wyjazdowa do Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy
  • 7 lipca - godz. 9:00 - 13:00 – Gra terenowa "Pamiątki kolskiej historii"
  • 8 lipca - godz. 9:00 - 14:00 - Wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 17 czerwca 2011 r. osobiście, telefonicznie, pocztą elektroniczną lub drogą listowną (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka. Organizator nie zapewnia posiłków. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć każde dziecko musi mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców - do pobrania poniżej. Druk dostępny również w siedzibie muzeum.

Pobierz druk zgody