Nabór dzieci na półkolonie zimowe

Nabór dzieci klas II-VI szkół podstawowych na półkolonie zimowe (21.02 – 24.02.2012 r.). Dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło zapraszamy do udziału w zimowych półkoloniach organizowanych przez muzeum. W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie klas II – VI szkół podstawowych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Program:

21 lutego: zajęcia w muzeum, czas trwania zajęć: godz. 9:00 – 13:00
  • pogadanka na temat 650. rocznicy lokacji miasta, jego zabytków i symboli, w tym  legenda o powstaniu miasta (pokaz multimedialny).
  • „Zostań władcą średniowiecznej krainy” – edukacyjna gra historyczna „Carcassonne”.
22 lutego: wycieczka autokarowa do Łęczycy, czas trwania zajęć: godz. 8:30 – ok. godz. 16:00
  • zwiedzanie Muzeum w Łęczycy mieszczącego się na zamku wybudowanym z polecenia Kazimierza Wielkiego.
  • zwiedzanie łęczyckiej starówki.
  • zwiedzanie XII wiecznej kolegiaty romańskiej w Tumie pod Łęczycą.
23 lutego: zajęcia w muzeum, czas trwania zajęć: godz. 9:00 – 13:00
  • warsztaty konserwacji ceramiki
24 lutego: wycieczka autokarowa do Gołuchowa, czas trwania zajęć: godz. 8:00 – ok. godz. 16:00
  • zwiedzanie muzeum mieszczącego się na zamku gołuchowskim (oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu)
  • zwiedzanie parku angielskiego (znajduje się w nim między innymi zagroda żubrów, danieli i dzików)

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 10 lutego 2012 r. osobiście, telefonicznie, pocztą elektroniczną lub drogą listowną (decyduje data wpływu listu do muzeum).
Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

Uwagi:

• W przypadku zgłoszenia nie zawierającego wszystkich danych, zgłoszenie takie nie będzie brane pod uwagę do czasu jego uzupełnienia.
  • Organizator nie zapewnia posiłków.
  • Najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć każde dziecko musi mieć ze sobą pisemną zgodę, wzór do pobrania poniżej.

Pobierz druk zgody