Samorządowa Instytucja Kultury
Miasta Koło

Jesteś tutaj: ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE "LATO W MUZEUM"

ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE "LATO W MUZEUM"

Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zaprasza dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło do udziału w letnich półkoloniach organizowanych przez muzeum w dniach od 26 do 29 czerwca.

 

W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku od 8 do 13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W programie półkolonii m.in. warsztaty i konkursy związane z lokalną tradycją i 655-leciem naszego miasta oraz wycieczki do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie i do Muzeum - Pałacu Raczyńskich w Rogalinie otoczonym pięknym parkiem ze słynnymi, prastarymi dębami wraz z udziałem w lekcjach muzealnych.

Organizator nie zapewnia posiłków.Zgłoszeń można dokonywać do dnia 21 czerwca osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub drogą pocztową (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

Najpóźniej do 21 czerwca należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną (do pobrania / pdf) oraz pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobrania / pdf lub w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44).

Copyright © Muzeum Technik Ceramicznych w Kole 2020

Template by Joomla Themes & Copywriter.