Lato w Muzeum - półkolonie letnie

Lato w Muzeum

Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zaprasza dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło do udziału w letnich półkoloniach organizowanych przez muzeum w dniach od 25 do 28 czerwca.

W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku od 8 do 13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W programie półkolonii m.in. warsztaty fotograficzne - jak fotografować smartfonem i warsztaty fotografii otworkowej oraz wycieczki do Muzeum Zamek w Oporowie i Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi.

Organizator nie zapewnia posiłków.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia 19 czerwca osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub drogą pocztową (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

Najpóźniej do 21 czerwca należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną (do pobraniapdf); pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobraniapdf); i klauzule rodo (do pobrania / pdf lub w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44).

Lato w Muzeum plakat