Ferie w Muzeum

Ferie w Muzeum - Zima 2019

Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta do spędzenia zbliżających się ferii zimowych na zajęciach muzealnych.

"Ferie w Muzeum" to warsztaty artystyczne tworzenia ozdób z masy solnej oraz ciekawe wycieczki do Muzeum Mydła w Bydgoszczy, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku połączone ze zwiedzaniem i zajęciami m. in. ze zrobienia własnego mydełka czy malowania talerzy w fajansowe, kwieciste wzory.

Będą się one odbywały  w dniach 21 i 22 stycznia oraz 24 i 25 stycznia 2019 r.

Zajęcia zaczynamy o godz. 9.00.

Mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat uczęszczające do szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Do 15 stycznia czekamy na zgłoszenia pod numerem telefonu: 63 27 21 559 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty do pobrania: karta (word / pdf); zgoda (word / pdf); rodo (word / pdf).