Dzisiaj jest 30 maja 2015 r. Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand

Komunikat

Informujemy, że z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca  wstęp do muzeum dla dzieci i młodzieży będzie bezpłatny. Zachęcamy do obejrzenia wystawy „Było sobie dziecko – były sobie zabawki”. W tym dniu muzeum czynne będzie do godziny 19:00. Zapraszamy!

 

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w związku z Międzynarodowym Dniem Muzeów, w dniu 18 maja (poniedziałek) muzeum czynne będzie dla zwiedzających do godziny 20:00 - wstęp wolny. Zapraszamy.

 

Sesja popularnonaukowa

Sesja popularnonaukowa "Mniejszości wyznaniowe i narodowe w dziejach Ziemi Kolskiej" już za nami - w imieniu organizatorów dziękujemy za przybycie i wysłuchanie wystąpień prelegentów. Zachęcamy do przeczytania relacji autorstwa pani Katarzyny Wojtysiak. Fotografie autorstwa pana Adama Wilka.

Więcej…

 

Miejskie karty

Miło nam oznajmić, że Muzeum Technik Ceramicznych przystąpiło do programów "Miejska Karta Seniora" i "Miejska Karta Rodziny". Ich posiadaczom przysługuje ulga w opłacie za wstęp do muzeum w wysokości 50%.

 

Sesja popularnonaukowa

Serdecznie zapraszamy do udziału w sesji popularnonaukowej „Mniejszości narodowe i wyznaniowe w dziejach Ziemi Kolskiej”.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26
Nowa wystawa

Było sobie dziecko,
były sobie zabawki...

od 21 kwietnia 2015 r.
do 30 czerwca 2015 r.

Obiekt miesiąca

Półmisek majolikowy

Półmisek majolikowy,
Fabryka Fajansu
i Majoliki
Augusta Freudenreicha,
lata 1880-1926
(w latach 1904-1926)
prowadzona przez
synów Augusta:
Czesława i Stefana),
dł. 39 cm szer. 23

Wspierają nas