Samorządowa Instytucja Kultury
Miasta Koło

Jesteś tutaj:

Nowa wystawa w Muzeum Technik Ceramicznych w Kole "Świat według Kieślowskiego. Dekalog"

Więcej…

Pożegnanie wakacji

Bardzo wszystkim dziękujemy za przybycie pod Ratusz 28.08.2015r. Wspaniale spędziliśmy z Wami czas, a Wy odwdzięczaliście się uśmiechem. Malowanie biskwitów, warsztaty graffiti z Wojtkiem Wiśniewskim oraz fotobudka cieszyły się naprawdę wielkim zainteresowaniem! Szczególnie chcemy też podziękować firmom, które nas wsparły czyli: Składowi budowlanemu FRANS-POL, Hurtowni Jaworski, sklepom: HEBAN, KORNIK, JAŚ!!! Do następnego razu! Fot. Olga Głowacka

Więcej…

Wojtek Wiśniewski poprowadzi warsztaty graffiti

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 28 sierpnia 2015 r. już od 16.00 przed Ratusz. Będzie z nami Wojtek Wiśniewski. Poprowadzi WARSZTATY GRAFFITI, a na nich pokaże jak od podstaw używać puszek w sprayu, czym jest outline i jak wypełniać. Przygotuje też z wami prosty szablon. Więcej informacji na Facebooku. Zapraszamy!

Pożegnanie wakacji

Burmistrz Miasta Koła wraz z Muzeum Technik Ceramicznych mają przyjemność zaprosić na Pożegnanie wakacji przed Ratuszem - 28.08.2015, piątek, godz. 16-20:00.

Więcej…

Spektrum malarstwa

Nowa wystawa czasowa prac Agnieszki Lipskiej pt. "Spektrum Malarstwa" jest już otwarta dla zwiedzających! Przedstawiamy zdjęcia z wernisażu, który odbył się 21 sierpnia 2015 r. Fot. Olga Głowacka.

Więcej…

Copyright © Muzeum Technik Ceramicznych w Kole 2015

Template by Joomla Themes & Copywriter.