Samorządowa Instytucja Kultury
Miasta Koło

Jesteś tutaj:

Jak tworzyć palmy wielkanocne

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III - V szkół podstawowych na warsztaty tworzenia palm wielkanocnych prowadzone przez Panią Teresę Brzoską. Zapisy są przyjmowane pod tel. 63 272 15 59 lub na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej…

Kolejna wystawa w muzeum

Nasze muzeum zaprasza na wystawę "Powstanie Styczniowe 1863 - 1864" ze zbiorów Małgorzaty i Adama Urbaniaków.

Więcej…

Nowa wystawa już w przyszłym tygodniu

Zakończyliśmy w naszym muzeum ekspozycję wystawy "Szopki polskie" ze zbiorów Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi. Obecnie trwają przygotowania do otwarcia kolejnej wystawy czasowej poświęconej Powstaniu Styczniowemu, która pochodzi ze zbiorów poznańskich kolekcjonerów Małgorzaty i Adama Urbaniaków.

Więcej…

Zwiedzali Koło

Rocznica Powstania Styczniowego 1863 r. była dla kilkudziesięciu członków konińskiego oddziału PTTK okazją do zorganizowania wycieczki do naszego miasta.

Więcej…

Zapraszamy od 28 grudnia

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24, 25, 26 i 27 grudnia 2015 r. Muzeum Technik Ceramicznych w Kole będzie nieczynne w związku ze Świętami Bożego Narodzenia. Zapraszamy do zwiedzania naszego muzeum od poniedziałku 28 grudnia.

Copyright © Muzeum Technik Ceramicznych w Kole 2017

Template by Joomla Themes & Copywriter.