Samorządowa Instytucja Kultury
Miasta Koło

Jesteś tutaj:

Ogólnopolska konferencja naukowa o Janie Długoszu

Przedstawiciele naszego miasta - Grzegorz Mokrzycki - prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła wraz z członkiniami zarządu stowarzyszenia Teresą Brzoską - radną Rady Miejskiej i Aliną Frątczak oraz Tomasz Nuszkiewicz - dyrektor Muzeum Technik Ceramicznych w Kole wzięli udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej w 600 rocznicę urodzin Jana Długosza, która odbyła się we Włocławku z inicjatywy Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego.

Więcej…

Dekalog Kieślowskiego

Otwarta w Muzeum Technik Ceramicznych w Kole wystawa „Świat według Kieślowskiego. Dekalog", to ekspozycja przygotowana przez łódzkie Muzeum Kinematografii. Nazwisko Krzysztofa Kieślowskiego zna cały filmowy świat. W przyszłym roku minie 20. rocznica jego śmierci i tą wystawą nasze muzeum niejako wybiega w przyszłość starając się przypomnieć najważniejszą część twórczości reżysera.

Więcej…

Nowa wystawa w Muzeum Technik Ceramicznych w Kole "Świat według Kieślowskiego. Dekalog"

Więcej…

Pożegnanie wakacji

Bardzo wszystkim dziękujemy za przybycie pod Ratusz 28.08.2015r. Wspaniale spędziliśmy z Wami czas, a Wy odwdzięczaliście się uśmiechem. Malowanie biskwitów, warsztaty graffiti z Wojtkiem Wiśniewskim oraz fotobudka cieszyły się naprawdę wielkim zainteresowaniem! Szczególnie chcemy też podziękować firmom, które nas wsparły czyli: Składowi budowlanemu FRANS-POL, Hurtowni Jaworski, sklepom: HEBAN, KORNIK, JAŚ!!! Do następnego razu! Fot. Olga Głowacka

Więcej…

Wojtek Wiśniewski poprowadzi warsztaty graffiti

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 28 sierpnia 2015 r. już od 16.00 przed Ratusz. Będzie z nami Wojtek Wiśniewski. Poprowadzi WARSZTATY GRAFFITI, a na nich pokaże jak od podstaw używać puszek w sprayu, czym jest outline i jak wypełniać. Przygotuje też z wami prosty szablon. Więcej informacji na Facebooku. Zapraszamy!

Copyright © Muzeum Technik Ceramicznych w Kole 2017

Template by Joomla Themes & Copywriter.