Otwarcie wystawy. Jesienne inspiracje

Dziś odbył się wernisaż autorskiej wystawy fotograficznej - "Jesienne inspiracje" - w ramach III Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii.

Autor Ryszard Lenartowicz, zdjęcia prezentując jesienną aurę naszej najbliższej okolicy robił od kilku lat.

W wernisażu oprócz zaproszonych gości uczestniczyli członkowie Kolskiego Klubu Fotograficznego "fakt" oraz Władysław Nielipiński z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, który przybliżył idę festiwalu oraz przekazał na ręce autora i instytucji zaangażowanychwanych w to wydarzenie pamiątkowy katalog festiwalu.

Wystawę można oglądać u nas do 20 listopada 2016 r.