Jesteś tutaj: ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE ZIMOWE "FERIE W MUZEUM"

ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIE ZIMOWE "FERIE W MUZEUM"

Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zaprasza dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło do udziału w półkoloniach zimowych organizowanych przez muzeum w dniach od 6 do 9 lutego. W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku od 8 do 13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zgłoszeń można dokonywać do dnia  1 lutego osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub drogą pocztową (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

UWAGA: W przypadku zgłoszenia nie zawierającego wszystkich danych, zgłoszenie takie nie będzie brane pod uwagę do czasu jego uzupełnienia.

Organizator nie zapewnia posiłków.

Najpóźniej do 1 lutego należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną (do pobrania tutajtutaj pdf lub odbioru w siedzibie muzeum) oraz pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobrania tutaj / tutaj pdf lub w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44).

UWAGA: W sytuacji, gdy karta kwalifikacyjna nie będzie wypełniona w całości dziecko również nie weźmie udziału w półkoloniach.