Oprowadzanie po zabytkach

Po wcześniejszym umówieniu pracownik muzeum oprowadzi zorganizowaną grupę wycieczkową po zabytkach miasta w dni powszednie od godz. 8:00 do 16:00. Istnieje możliwość dostosowania godzin.

W programie również podziwianie panoramy miasta z wieży ratusza miejskiego.

Szlakiem Kolskich Zabytków

Wszystkich lubiących odkrywanie zabytków podczas spaceru zachęcamy do przejścia Szlaku Kolskich Zaytków. Mapkę z zaznaczonymi zabytkami i krótką informacją o wybranych zabytkach w formacie a3 do wydrukowania można pobrać tutaj pdf